• Ne iş yapıyorsanız yapın eğer gerçek anlamda iş yapıp kazanç elde etmek istiyorsanız web siteniz mutlaka olmalı. Günümüzde bütün işler internet üzerinden yürütülüyor. Kendinizi ve işinizi en iyi ifade etme yöntemlerinden birisi kuşkusuz web sitesidir.

  Öyle bir web siteniz olmalı ki, gönül rahatlığıyla diğer insanlara gösterebilmelisiniz. İnteraktif olduğu kadar bilgiye de kolay ulaşılabilen, arama motorları ile uyumlu, yeni teknolojiler ile donatılmış bir web sitesi sunuyoruz.

  Antalya'da web tasarım hizmetleri vermekteyiz. Referanslarımıza bakabilir, web tasarımı konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz...

  antalya web tasarım

  SEO’nun kelime anlamı, “arama motoru optimizasyonu” dur. Google Seo sayesinde ürün veya hizmetinizi yapılan arama sorgularında ilk sayfaya taşıyarak satışlarınızı ikiye katlayabilir, sektörünüzde ön sıralarda yer alabilirsiniz.

  Bütün web tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra eğer isterseniz ( ki bence mutlaka gerekli! ) google, yahoo ve diğer arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmek için SEO çalışmaları yapmaktayız.

  Bir diğer tanıtım yöntemi olan “Facebook, Google Plus, Youtube, Twitter” gibi sosyal medya yönetim hizmetlerini de sunmaktayız. Bunlar kesinlikle göz ardı edilemeyecek ve yapılması gereken hizmetlerdir.

  antalya web tasarım

  Türkçe Yönetim Paneli, ile kendi web sayfanızı kontrol etmek, hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tüm web sitelerimiz "Türkçe" yönetim paneline sahiptir ve bu hizmet tamamen ücretsizdir. Bu sayede web sitenizi teslim aldıktan sonra 3. bir kişiye ihtiyaç duymadan, herhangi bir kodlama yada tasarım bilgisine sahip olmadan, web sitenizi kendiniz güncelleyebilirsiniz.

  İnternet'te yayın yapan web siteleri, broşür görünümden çıkalı ve statik yapılarını terk edeli çok oldu. Günümüzde içerik yönetiminin ne kadar önemli bir konuma geldiğinin farkında olanlardanız.

  Mevcut statik yapıdaki web sitelerinizi, talebiniz halinde, tasarımını koruyarak "Wordpress" altyapısını kullanarak dinamik hale getiriyoruz.

  antalya web tasarım

  Uzun zamandan beri host ve domain en hassas olduğum konulardır. Mükemmel bir web sitesi hazırlıyorsunuz ama insanlar erişimde sıkıntı çektiği zaman bütün imajınız gidiyor. Bu işe başladığımdan beri domain firması olarak İsim Tescil ile çalıştım ve bir tek sorun yaşamadım.

  Ama host konusunda kaç server değiştirdim ben bile bilmiyorum. Her taşıma ayrı bir sıkıntı veri kayıpları baştan yapılan siteler bu olumsuzluk listesi uzar gider...

  Sonuç olarak ise konusunda uzman firmalarla host ve domain konusunda hiçbir sıkıntı çekmeden 3 sene atlattım bundan sonrada her hangi bir sorun olmayacağının garantisini veriyorum.

  antalya web tasarım